A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak zwykle papugowanie za innymi w większości miast już to funkcjonuje, zmienia się tylko logo urzędu.
@Ploterek - Koło Lidla
Na Stoku też postawiony, przy śmietniku.
Kiedy w Polsce/Elblągu pojawią się automaty do "odsprzedawania"butelek po piwie, napojach (plastik), puszek. .. częściowo podreperowałoby to przy okazji niejeden budżet domowy/kieszonkowe/ lub przyczyniłoby się do pomocy ludziom bezdomnym - jednocześnie w mieście radykalnie ubyłoby walających się śmieci! Bodaj w Niemczech działa to tak, że to producent ma się przejmować obiegiem swoich butelek (im bardziej wymyślna i niestandardowa-plastikowa = tym droższa)- a w tamtejszych automatach można "odsprzedać"mu zdecydowaną większość opakowań jakichkolwiek napojów - naprawdę są tam rodziny, które częściowo z tego żyją, widziałem także "ładnie ubranych"emerytów sięgających po leżącą butelkę/puszkę w parku. .. i problem "śmieci"znika automatycznie.
No tak, a śmieci nas i lasy niektórzy zaśmiecają niemiłośiernie aż żal patrzeć co się dzieje w śmietnikach na mieście, edukować i karać, do skutku
W Gdańsku złomiarze niszczą takie automaty i zabierają sprzęt. Lepiej zostawiać sprzęt obok pojemników i dać zarobić porządnym złomiarzom zajmującym się recyklingiem.
niesamowite, a Hannah Monntana wstała i zaczęła klaskac swoimi posladami!!!!!111
Super pomysł. A mam pytanie. Gdzie mogę wyrzucać przeterminowane leki?
W każdej aptece możesz wyrzucić do specjalnie przygotowanego pojemnika.
Który inteligent to wymyślił ja pier. .. .Urzędas zmieści się do tego kontenera?