52
25.05.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak zwykle papugowanie za innymi w większości miast już to funkcjonuje, zmienia się tylko logo urzędu.
Jurek123 (2021.05.25)
@Ploterek - Koło Lidla
Jurek123 (2021.05.25)
Na Stoku też postawiony, przy śmietniku.
Gość 43 (2021.05.25)

info

2  
  0
Kiedy w Polsce/Elblągu pojawią się automaty do "odsprzedawania"butelek po piwie, napojach (plastik), puszek. .. częściowo podreperowałoby to przy okazji niejeden budżet domowy/kieszonkowe/ lub przyczyniłoby się do pomocy ludziom bezdomnym - jednocześnie w mieście radykalnie ubyłoby walających się śmieci! Bodaj w Niemczech działa to tak, że to producent ma się przejmować obiegiem swoich butelek (im bardziej wymyślna i niestandardowa-plastikowa = tym droższa)- a w tamtejszych automatach można "odsprzedać"mu zdecydowaną większość opakowań jakichkolwiek napojów - naprawdę są tam rodziny, które częściowo z tego żyją, widziałem także "ładnie ubranych"emerytów sięgających po leżącą butelkę/puszkę w parku. .. i problem "śmieci"znika automatycznie.
Wiedźmin (2021.05.25)

info

9  
  0
No tak, a śmieci nas i lasy niektórzy zaśmiecają niemiłośiernie aż żal patrzeć co się dzieje w śmietnikach na mieście, edukować i karać, do skutku
(2021.05.25)

info

1  
  0
W Gdańsku złomiarze niszczą takie automaty i zabierają sprzęt. Lepiej zostawiać sprzęt obok pojemników i dać zarobić porządnym złomiarzom zajmującym się recyklingiem.
(2021.05.25)

info

2  
  3
niesamowite, a Hannah Monntana wstała i zaczęła klaskac swoimi posladami!!!!!111
Halyna. (2021.05.25)

info

3  
  3
Super pomysł. A mam pytanie. Gdzie mogę wyrzucać przeterminowane leki?
(2021.05.25)
W każdej aptece możesz wyrzucić do specjalnie przygotowanego pojemnika.
GłębokaMyśl (2021.05.25)
Który inteligent to wymyślił ja pier. .. .Urzędas zmieści się do tego kontenera?
(2021.05.25)

info

0  
  2