Wybrany wątek opinii

Jestem za. Dobry pomysł. Jednak nadal nie wiem co mam zrobić z zepsutym telewizorem i starą wieżą. Tam tego nie wrzucę. Gdzie mogę tego się pozbyć?
(2021.05.25)
daj ogloszenie na olx lub portelu a potrzebujacy sie znajda
(2021.05.25)
Powrót do komentarzy