UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super sprawa!! Podobne coś, ale w oddzielnych koszach stało kiedyś w biedronce, można było tam wrzucać baterię, tonery, żarówki, świetlówki, pomysł też super, ale przerósł mieszkańców Elbląga, bo wrzucali tam śmieci w postaci paragonów, woreczków

Ploterek

Anuluj