UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super sprawa!! Podobne coś, ale w oddzielnych koszach stało kiedyś w biedronce, można było tam wrzucać baterię, tonery, żarówki, świetlówki, pomysł też super, ale przerósł mieszkańców Elbląga, bo wrzucali tam śmieci w postaci paragonów, woreczków
Ploterek