A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@rodzic z SP 12 - A kto Ci zabraniał zapisać dziecko do SP11? Za daleko było? No to teraz dzieci z Zawady i Jaru będą miały daleko i to nie zależnie jaka dyscyplina je interesuje. .. W dodatku tworzy się moloch który ma uczyć wszystkiego. .. SP11 ma swoje tradycje na które pracowała lata, niech ten nowy twór sobie najpierw wypracuje swoje i pokaże ze umie uczyć sportu. ..
Jak dobry trener to, może i w bok patrzeć. Bo ma w d. .. jak wyjdzie na zdjęciu, zna swoją wartość i nie musi do zdjęć pozować. .. Ważne że umie nauczyć. ..
Wróbel i spółka robią wszystko aby zniszczyć sport, kulturę i rozrywkę w mieście które dzięki temu zostanie dziurą zabitą dechami!!! Sorry zostaną tańce ale to sami swoi z Czyżkiem na czele! Także w następnych wyborach pograć to całe towarzystwo i dać szansę młodym którym się będzie chciało aby Elbląg był miastem a nie wioską.
Bo chodzi o to żeby to rodzice założyli sekcję koszykówki i ponosili wszystkie koszta z tego tytułu a władze się pojawią jak będą sukcesy i będą robić sobie fotki jako twórcy sukcesu. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o. .. .. ?
Współczuję przyszłemu pokoleniu. Tak Urząd niszczy koszykówkę!
Współczuję przyszłemu pokoleniu, tak UM niszczy w Elblągu sport. Dobrymi chęciami piekło wybrukowane.
Jak dzieci wrócą po pandemi do szkół, wszystkie dzieci obowiązkowo powinny być objęte zwiększoną liczbą w-f, bo inaczej kolejny problem będzie maiała służba zdrowia - leczenie następstw bezruchu wsród dzieci i młodzieży. Na SKS - y nikt nie przyjdzie. A tu jeszcze władza ogranicza możliwość ruchu wszystkim dzieciom spędzając wybranych do jednej szkoły.
Mam ogromny żal do ludzi, którzy zajmują się elbląskim sportem, boją się wychylić i powalczyć o losy dzieci i młodzieży.
@coś mi tu nie gra z SP 11 - chyba wiemy który urzędnik tak słabo zorientowany w tych smokach he he
Czy chodzi o jednego z braci?