70
16.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - I co zabrakło dla ciebie?
Gość124 (2021.04.16)
Mozna odnieść wrażenie ze dyletanci rządzą miastem. Standaryzator w akcji a beton wtóruje
(2021.04.16)

info

9  
  1
W szkole SSP 3 nie ma ani pełno wymiarowej sali do koszykówki ani tak wykwalifikowanych trenerów jak w sp 11 Mówicie jeszcze że nie ma wyników a u14k w tym roku ma 1 miejsce w lidze pomorskiej a w u15 też mają pierwsze miejsce w lidze warmińskiej wygrały finały strefowe i dostały się do ćwierćfinałów polski w 2019 roku miały wicemistrzostwo polski. A do samych koszykarek Katarzyna mital dostała powołanie do kadry Polski kadetek a w 2020 roku aż 6 na 15 dziewcząt kadry wojewódzkiej było z Elbląga. Wiele drużyn marzy o takich wynikach a wy to chcecie tak po prostu zaprzepaścić bo jestem bardzo ciekawa czy SSP 3 zdoła utrzymać takie wyniki
(2021.04.16)

info

17  
  2
W mieście rządzą dyletanci, których interesuje jak zabrać mieszkańcom, w ramach oszczędności, żeby starczyło im na premie i kolejne stanowiska. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli burmistrza a nie prezydenta
(2021.04.16)

info

11  
  0
Ciągłe oszczędności na oświacie, sporcie a co za tym idzie dzieciach. WSTYD!!!!
(2021.04.16)

info

11  
  0
Szkoła Sportowa w Elblągu /z gumy/ pomieści wszystko. .. .. tylko na papierze. Będzie jak z komunikacją. .. .. do bani. .. !!! Dlaczego tak jest w Elblągu ?
100% Elblążanin (2021.04.16)

info

10  
  0
Szkoła z taką tradycją a "władza"chce to przerwać. Nie władza lepiej zbierze dyrektorów szkół i wyłoży im obowiązujące prawo i wytłumaczy że zdalna nauka nie ma podstaw prawnych.
(2021.04.16)

info

5  
  0
@rodzic z Zawodzia - Jeśli pod same wejście do 3 to do pokonania alejo-droga z dziurami jak szwajcarski ser. Terenówka się nada.
(2021.04.16)
Co to znaczy rAczki załoZyłeś?. Chyba rączki i nie załoZyłeś, a załoŻyłeś, a może chodzi o wieś pod Elblągiem, wiesz tam gdzie jest ta depresja, czyli teren poniżej poziomu morza, ale to wtedy należy pisać z wielkiej litery Raczki. Usuń ten głupi wpis
Wujek dobra rada (2021.04.17)
Coach Major zakładał Raczki elbląskie? Nic o tym nie wiem, a grałem u Niego z 8 lat (super czasy)Gościu dla ciebie to jest Pan Trener, zapamiętaj!!!!!
Baskietbalista (2021.04.17)