UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak dzieci wrócą po pandemi do szkół, wszystkie dzieci obowiązkowo powinny być objęte zwiększoną liczbą w-f, bo inaczej kolejny problem będzie maiała służba zdrowia - leczenie następstw bezruchu wsród dzieci i młodzieży. Na SKS - y nikt nie przyjdzie. A tu jeszcze władza ogranicza możliwość ruchu wszystkim dzieciom spędzając wybranych do jednej szkoły.