UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo chodzi o to żeby to rodzice założyli sekcję koszykówki i ponosili wszystkie koszta z tego tytułu a władze się pojawią jak będą sukcesy i będą robić sobie fotki jako twórcy sukcesu. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o. .. .. ?

Stop dla Grabarza Elblaskiego