UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dzieci wrócą po pandemi do szkół, wszystkie dzieci obowiązkowo powinny być objęte zwiększoną liczbą w-f, bo inaczej kolejny problem będzie maiała służba zdrowia - leczenie następstw bezruchu wsród dzieci i młodzieży. Na SKS - y nikt nie przyjdzie. A tu jeszcze władza ogranicza możliwość ruchu wszystkim dzieciom spędzając wybranych do jednej szkoły.


Anuluj