UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wróbel i spółka robią wszystko aby zniszczyć sport, kulturę i rozrywkę w mieście które dzięki temu zostanie dziurą zabitą dechami!!! Sorry zostaną tańce ale to sami swoi z Czyżkiem na czele! Także w następnych wyborach pograć to całe towarzystwo i dać szansę młodym którym się będzie chciało aby Elbląg był miastem a nie wioską.