UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam ogromny żal do ludzi, którzy zajmują się elbląskim sportem, boją się wychylić i powalczyć o losy dzieci i młodzieży.
Mam ogromny żal do ludzi, którzy zajmują się elbląskim sportem, boją się wychylić i powalczyć o losy dzieci i młodzieży.