UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@rodzic z Zawodzia - Jeśli pod same wejście do 3 to do pokonania alejo-droga z dziurami jak szwajcarski ser. Terenówka się nada.
@rodzic z Zawodzia - Jeśli pod same wejście do 3 to do pokonania alejo-droga z dziurami jak szwajcarski ser. Terenówka się nada.