UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W szkole SSP 3 nie ma ani pełno wymiarowej sali do koszykówki ani tak wykwalifikowanych trenerów jak w sp 11 Mówicie jeszcze że nie ma wyników a u14k w tym roku ma 1 miejsce w lidze pomorskiej a w u15 też mają pierwsze miejsce w lidze warmińskiej wygrały finały strefowe i dostały się do ćwierćfinałów polski w 2019 roku miały wicemistrzostwo polski. A do samych koszykarek Katarzyna mital dostała powołanie do kadry Polski kadetek a w 2020 roku aż 6 na 15 dziewcząt kadry wojewódzkiej było z Elbląga. Wiele drużyn marzy o takich wynikach a wy to chcecie tak po prostu zaprzepaścić bo jestem bardzo ciekawa czy SSP 3 zdoła utrzymać takie wyniki