UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W mieście rządzą dyletanci, których interesuje jak zabrać mieszkańcom, w ramach oszczędności, żeby starczyło im na premie i kolejne stanowiska. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli burmistrza a nie prezydenta


Anuluj