UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W mieście rządzą dyletanci, których interesuje jak zabrać mieszkańcom, w ramach oszczędności, żeby starczyło im na premie i kolejne stanowiska. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli burmistrza a nie prezydenta