UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W mieście rządzą dyletanci, których interesuje jak zabrać mieszkańcom, w ramach oszczędności, żeby starczyło im na premie i kolejne stanowiska. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli burmistrza a nie prezydenta