UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Początkowo ta inwestycja miała wyglądać inaczej. Komuś zależy na tym by wybrać najdroższy wariant m, podobno był wariant bardziej korzystniejszy dla mieszkańców jeśli chodzi o koszty wytwarzania ciepła. Proszę redakcje o zainteresowanie się tematem bo ktoś widać moze więcej a portfele elblążan ma w nosie

Xsaww