UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby nie zbędne tory na 12 lutego i wiadukt na zatorze mogący jeszcze trochę poczekać to ciepłownie mogłoby zbudować miasto i rzeczywiście obniżyć ceny ciepła o te 20-30%. A tak mamy dyktat monopolisty i najdroższe ciepło w Polsce