UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Początkowo ta inwestycja miała wyglądać inaczej. Komuś zależy na tym by wybrać najdroższy wariant m, podobno był wariant bardziej korzystniejszy dla mieszkańców jeśli chodzi o koszty wytwarzania ciepła. Proszę redakcje o zainteresowanie się tematem bo ktoś widać moze więcej a portfele elblążan ma w nosie
Xsaww