UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie zbędne tory na 12 lutego i wiadukt na zatorze mogący jeszcze trochę poczekać to ciepłownie mogłoby zbudować miasto i rzeczywiście obniżyć ceny ciepła o te 20-30%. A tak mamy dyktat monopolisty i najdroższe ciepło w Polsce


Anuluj