Wybrany wątek opinii
Co to za jednostka mocy MWe?
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Jerzy Lebioda - Pewnie to pomyłka pisarska i chodziło o MWP - megawtopik gdzie pik oznacza ilość energii elektrycznej w szczycie produkcji
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Jadwisia - edit. : MWp
Do moderacji
Odpowiedz
1
0