UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale się uśmiałem. Info godne 1 kwietnia. Możecie sobie planować co tam sobie chcecie. Szkoda tylko pieniędzy i robienia nadziei odbiorcom. Kto wam udzieli kredytu? Miasto biedne aż żal. Koszty budowy będą zdecydowanie wyższe niż 70mln gdyż ponieważ wszystko drożeje. Wątpię tez żeby wam starczyło gazu z sieci. Pan wicek jest dobry w nawijaniu makaronu na uszy. Już jeden taki był co oficjalnie obiecał obniżkę ceny ciepła o 20% i co? Ano nic. Ma się dobrze. Dalej na wysokim stołku. Nawet jeśli produkcja ciepła jakimś cudem będzie tańsza to nie znaczy, że mieszkańcy będą mieli taniej. Śmiechu warte.

Phihihi