A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jadwisia - edit. : MWp
Dołęga Mostowicz to jednak był wizjoner.
Nie ma studium wykonalności projektu, nie jest przygotowana dokumentacja celem uzyskania decyzji środowiskowej, nie ma audytu, nie ma niezbędnych dokumentów. Niczego jeszcze nie ma. Ale cena budowy jest. Już wiedzą ile będzie kosztować miejska elektrociepłownia. Około 70 mln. Chyba wygooglowali w necie i wiedzą ile może kosztować Google wszystko wiedzą.
Może warto by napisać inaczej. Mamy możliwości sfinansowania inwestycji maksymalnie do kwoty ok 70 mln zł. Może się uda coś z tego wybudować.
Lot nad kukulczym gniazdem.
wladze miejskie powinny nalegac zeby rzad zlokalizowal jedna z planowanych elektrowni atomowych w poblizu Elblaga. same korzysci. tania energia, robota dla mieszkancow i kasa dla samorzadow.
Pan Ryszard, ex radny tym razem milczy.
Ta inwestycja powinna mieć jeszcze jedną farmę. Farmę do hodowli baranów bo wszystkich nas uważają za baranów.
Nie osmieszajcie sie, elektrocieplownia za 70 mln. , te najmniejsze liczy sie w setkach milionow, te wieksze to juz miliardy. EPEC to spolka pochopnie powolana przez urzednikow miejskich, niefortunnie oddanie im czesci sieci cieplowniczej przez ECO, oraz przejecie cieplowni po Zaklodach Napraw Sam. na Dojazdowej w latach 90 - tych. To wszystko spowodowalo, ze na Dojazdowej rozpoczął sie sen o potedze. Jest dla mnie zdumiewające, ze istniejaca elektrocieplownia przy Elektrycznej nigdy nie przechodzila znaczacej modernizacji, mysle tu o nowoczesnych turbinach, ktore przeciez produkowalismy W Elblagu, a nasi decydenci pięli sie w gospodarczych i politycznych drabinkach. Jesli mowa o modernizacji to juz dzis mozna uznac inwestycje za 250 mln bloku na bio- mase za ogromnie nietrafioną a wrecz szkodliwa, zwracam uwage, ze jest to wydatek niewielkiej czesci elektrocieplowni, ktory ni jak ma sie do owych 70 mln deklarowanych przez EPEC - iarzy planowanej budowy nowej elektrocieplowni. .. .CDN
Portel dlaczego blokujecie d. c. komentarza na temat nowej elektrocieplowni. .. czy. "uklad dziala"