UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gówniane te zmiany będą. .. Dalej po 18-tej nie mam czym wrócić do domu. .. Pracuję do 18-00,a autobus odjeżdża o 17.50,następny jest o 19.20 !!! To jest półtorej godziny !!! 90 minut !!! Tramwaj przesunięto z 18.18 na 18.30 - tylko 12 minut, ale to aż 12 minut. Od początku roku nie mija mi w. .. w na tych, którzy to wszystko wymyślili. A i zażądam zwrotu co najmniej połowy kosztów biletu miesięcznego, bo przynajmniej raz dziennie idę do lub z pracy i zdzieram zelówki.
Wkur...na Elblążanka