UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zkm ma ułatwiać ludzią dojazd, a nie utrudniać, dlatego ludzie rezygnują z komunikacji miejskiej, czy to takie trudne przez zarząd do zrozumieniagodziny szczytu częściej i większe pojazdy, puźniej mniejsze nawet typu van, nieraz dla4-5 osób, nie musi jechać duży autobus, dostosujcie dojazdy do zakładów żeby na 6 rano zdążyli, nawet 4,30 puścić, i dla tych co dojerzdrzają koleją żeby nie czekali długo na jakiś pojazd, a przesiadki niech jeden autobus czeka na drugi na węźle do 5 minut