UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I kirowcy niech się komunikują między soba kto gdzie jest i jakie ma spuźnienie i dyspozytor. żeby jeden na drugiego poczekał i ni zostawił ludzi.


Anuluj