UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I kirowcy niech się komunikują między soba kto gdzie jest i jakie ma spuźnienie i dyspozytor. żeby jeden na drugiego poczekał i ni zostawił ludzi.
I kirowcy niech się komunikują między soba kto gdzie jest i jakie ma spuźnienie i dyspozytor. żeby jeden na drugiego poczekał i ni zostawił ludzi.