UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
G... zmiana w rozkładzie jazdy 13.. .Nadal nie mam czym wrócić do domu. .. Pracuję przy Piłsudskiego do 18.00,a autobus odjeżdża o 17.50,następny jest o 19.20 - to jest półtorej godziny, 90 minut !!! Tramwaj 2 przesunięto z 18.18 na 18.30,niby tylko 12 minut, ale to jest 12 minut dodatkowego czekania. .. To już wolę iść piechotą. .. Ale i tak złość na d.. , którzy układali ten durny rozkład jazdy nie mija mi od początku roku. Chyba zażądam zwrotu, co najmniej, połowy kwoty zapłaconej za bilet miesięczny, skoro przynajmniej raz dziennie idę do lub z pracy i zdzieram zelówki.
Elblążanka blondynka