UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zkm ma ułatwiać ludzią dojazd, a nie utrudniać, dlatego ludzie rezygnują z komunikacji miejskiej, czy to takie trudne przez zarząd do zrozumieniagodziny szczytu częściej i większe pojazdy, puźniej mniejsze nawet typu van, nieraz dla4-5 osób, nie musi jechać duży autobus, dostosujcie dojazdy do zakładów żeby na 6 rano zdążyli, nawet 4,30 puścić, i dla tych co dojerzdrzają koleją żeby nie czekali długo na jakiś pojazd, a przesiadki niech jeden autobus czeka na drugi na węźle do 5 minut