UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam wrażenie, że to w ogóle nie było układane w Elblągu - jakieś nowe, dziwne opisy w tramwaju, na wyświetlaczu - od kiedy to 2 jeździ Robotniczą ? Dziwne nazwy przystanków - 13 ma przystanek przy Beniowskiego/Osiedle Marynarzy ? I te durne trasy - np. 13 na Malborską i dopiero potem na dworzec - po co ??? Czy zdublowana przez 19 linia 13 od Beniowskiego do końca. .. A i inne godziny na przystankach, a inne w internecie. ..
Elblążanka blondynka