UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O jacy wspanialomyslni. Najpierw wszystko zabrali, zrobili totalny chaos. A teraz myślą, że zrobia kilka korekt minutowych, wydłuża jakaś trasę i ludzie będą im z wdzięczności padać do stóp? Wcale się nie dziwię, że pojawiają się hasła typu referendum.