A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta wiocha nigdy nie była i nie będzie żadną atrakcją turystyczną !!!! Tu nie ma nawet gdzie dobrze zjeść !!!!
A jak mnie Solidarność kazała wyrzucić z roboty, zresztą zarazem likwidując zakład, bo krytycznie podchodziłem do ich pomysłów i wyrażanej radości z pokonania komuny, choć doprawdy nie wiem do dziś co to oznacza, to nikt nie podjął się mojej obrony i nikogo nie interesowało, że nie wypłacono nam pensji czy odpraw z tytułu zwolnienia. Teraz to wszyscy się martwią o ludzi w takich sytuacjach. Więc im przypominam, idźcie do tych co obalili tą komunę i wciąż głoszą chwałę zwycięstwa nad nią. Teraz łatwo do nich dotrzecie, bo między 13 a 20 grudnia będą aktywni w swietowaniu rocznic.
A "ratuszowi"jak to deklaruje pan wice mają chęci wybudować hotel, tylko że inwestora brak. I co i dalej Ci z "ratusza"będą się upierać przy swoim stanowisku?
Przejmę na siedzibę PiS w Elblągu, bo się gniotą !
(- )Jarosław Kaczyński Poseł Ziemi Elbląskiej.
PiS nie ma wyborców, PiS ma wyznawców.
To chyba dobrze. .(dla pisu).
Likwidator Pogotowia S. , Likwidator ginekologii - Likwidator Arbiter
czekam na wycenę
Wszyscy zawinili bardzo nieprzyjemny personel gdzie 1 czajnik bezprzewodowy na cały hotel. Pani dyrektor nigdy nie było. A jak była to odzywała się jak obrażona królewna. ciuchy markowe oh ah. Stare śnieżyce tv nie działające radia. szkoda budynku. Recepcja bez uśmiechu. Pożyczyliśmy farelkę do pokoju bo było zimno.
Ostatni sylwester w arbiter to żarcie okropne tylko muzyka fajna. Żarcie podłe jakby z poprzedniego dnia.