UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy zawinili bardzo nieprzyjemny personel gdzie 1 czajnik bezprzewodowy na cały hotel. Pani dyrektor nigdy nie było. A jak była to odzywała się jak obrażona królewna. ciuchy markowe oh ah. Stare śnieżyce tv nie działające radia. szkoda budynku. Recepcja bez uśmiechu. Pożyczyliśmy farelkę do pokoju bo było zimno.


Anuluj