UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy zawinili bardzo nieprzyjemny personel gdzie 1 czajnik bezprzewodowy na cały hotel. Pani dyrektor nigdy nie było. A jak była to odzywała się jak obrażona królewna. ciuchy markowe oh ah. Stare śnieżyce tv nie działające radia. szkoda budynku. Recepcja bez uśmiechu. Pożyczyliśmy farelkę do pokoju bo było zimno.