Wybrany wątek opinii

Ta wiocha nigdy nie była i nie będzie żadną atrakcją turystyczną !!!! Tu nie ma nawet gdzie dobrze zjeść !!!!
Donald Zbawiciel (2020.12.09)
@Donald Zbawiciel - Racja. Nawet "Rewolucje"nie pomagają.
Rychu79 (2020.12.14)
Powrót do komentarzy