77
09.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystko upada w Elblągu A zarządzający ELBLĄGIEM listy piszą do U E. CHORE MIASTO.
(2020.12.09)

info

16  
  1
Proszę iść na budowę do pracy ? Tam nie ma środków gwarantowanych a prace straciłem. Kto mi pomoże ?
Aw63 (2020.12.09)

info

5  
  0
Ty upadłeś na łeb, otumaniony lewaku
(2020.12.09)
A my z upadłej Corinny na grudniową pensję za 2019 r. jeszcze czekamy. A syndykiem kto jest, no zgadnijcie. Za prawidłowe odpowiedzi nagród nie będzie, bo moja kasa jest pusta.
(2020.12.09)
Damy ludzi nie szanowały. karma wróciła.
(2020.12.09)

info

4  
  1
Ciosaj kukurydze gejozo !!!!
(2020.12.09)
obsługa nie miła biuro prl jak miało być dobrze uciekająca wiecznie dyrektorka.
(2020.12.09)

info

7  
  0
Noclegownię dla bezdomnych zrobić, będzie ich coraz więcej, a turystyka ekstremalna oglądać upadłe miasto i jego mieszkańców, naprzykład nocny wypad na fabryczna malborką, pekin, łeczycka hotel, atrakcjii moc, zapraszamy. he he he
(2020.12.09)

info

7  
  2
to dzieki personelowi. nie dbali o gości.
(2020.12.09)

info

4  
  0
A jak tu hotele mają nie upaść jak tu nie ma po co nawet przyjeźdzać, co po starówce się przejść? Ani pracy, ani szkoły no nic do czego można by przyjechać. I tak tyle hoteli w elblągu jest
nwo (2020.12.09)

info

8  
  0