A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszystko upada w Elblągu A zarządzający ELBLĄGIEM listy piszą do U E. CHORE MIASTO.
Proszę iść na budowę do pracy ? Tam nie ma środków gwarantowanych a prace straciłem. Kto mi pomoże ?
Ty upadłeś na łeb, otumaniony lewaku
A my z upadłej Corinny na grudniową pensję za 2019 r. jeszcze czekamy. A syndykiem kto jest, no zgadnijcie. Za prawidłowe odpowiedzi nagród nie będzie, bo moja kasa jest pusta.
Damy ludzi nie szanowały. karma wróciła.
Ciosaj kukurydze gejozo !!!!
obsługa nie miła biuro prl jak miało być dobrze uciekająca wiecznie dyrektorka.
Noclegownię dla bezdomnych zrobić, będzie ich coraz więcej, a turystyka ekstremalna oglądać upadłe miasto i jego mieszkańców, naprzykład nocny wypad na fabryczna malborką, pekin, łeczycka hotel, atrakcjii moc, zapraszamy. he he he
to dzieki personelowi. nie dbali o gości.
A jak tu hotele mają nie upaść jak tu nie ma po co nawet przyjeźdzać, co po starówce się przejść? Ani pracy, ani szkoły no nic do czego można by przyjechać. I tak tyle hoteli w elblągu jest