UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta wiocha nigdy nie była i nie będzie żadną atrakcją turystyczną !!!! Tu nie ma nawet gdzie dobrze zjeść !!!!

Donald Zbawiciel

Anuluj