UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta wiocha nigdy nie była i nie będzie żadną atrakcją turystyczną !!!! Tu nie ma nawet gdzie dobrze zjeść !!!!
Donald Zbawiciel
Ta wiocha nigdy nie była i nie będzie żadną atrakcją turystyczną !!!! Tu nie ma nawet gdzie dobrze zjeść !!!!
Donald Zbawiciel