77
09.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co to ? To emblong taka mieścina na drodze z Warszawy do Gdańska !!!! Nawet Diabeł tu nie chce zawitać !!!! Tym bardziej gasić światła !!!! Tu wszystko upada oprócz tanich dyskontów spożywczych, aptek i oddziałów bankowych !!!!
Grzesiu Nowy Złomiarz (2020.12.09)

info

20  
  7
Już pisałem wcześniej że kupię 4 pokoje po 2 tyś za m2,tylko z pierwszej ręki bez znajomków urzędniczych o strukturach mafijnych i koligacji rodzinnych.
(2020.12.09)

info

10  
  1
kat - kup i bądź obrzydliwie bogaty to i pracownicy będą mieli godne UE pensje.
(2020.12.09)
A działacze z ratusza chcą aby wybudować nowy hotel przy ul. Tysiąclecia - paranoja !
MO (2020.12.09)

info

21  
  2
i bardzo dobrze niech czekają ja bym wogóle nie dała tych pieniędzy byłym pracownikom to przez nich hotel upadł za bardzo się panoszyli duże wyżej nosili niż głowę masakra co za ludzie tam pracowali a w sekretariacie albo w kadrach szok nic bym im nie dał niech biede klepią nie przykładali się do pracy tylko plotki plotki kawka papierosek to była ich bardzo ciężka praca a P Dyrektor to już przebiła wszystkich w hotelu Arbiter masakra dobrze im tak może w drugiej pracy zajmą się prawdziwą pracą a nue plotami
(2020.12.09)
A co mnie los jakiś tępych roboli interesuje !!!! Źle im ??? Meble W potrzebują nowych robotów na nocną zmianę !!! Do roboty lenie !!!
Bogacz z BMW (2020.12.09)
Mam w nosie Twoje obelgi. Co jednak nie zmienia faktu. prostaku, że na kolanach sprzątasz.
(2020.12.09)
ciekawe, czy wociaki w czystych onucach tu siedzą?
(2020.12.09)

info

3  
  0
Gdzie ta czerwona Cioteczka kolinski ??? Mam robotę dla tego farfocla !!!! Będzie wytrząsał popielniczki moich roboli i otwierał tymi swoimi pniakami piwo na przerwie !!!! Ma doświadczenie ta lewa ciotka kolinska wiec się nada !!!!
Donald Zbawiciel (2020.12.09)

info

5  
  6
Ludźmi trzeba zarządzać. Pracownik nauczony od lat, że spółka pokryje wszystkie straty ale w pewnym momencie dochodzi się do ściany. Tak prowadzony obiekt musiał upaść. Fatalnie zarządzany. Koszty stałe takiego budynku są kosmiczne. Z covidu nie wyjdą piękne obiekty odwiedzane masowo przez ludzi więc o czym tu rozmawiać, Elbląg zwiedzony już przez starego Niemca x lat temu nie jest żadną atrakcją.
(2020.12.09)