UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak mnie Solidarność kazała wyrzucić z roboty, zresztą zarazem likwidując zakład, bo krytycznie podchodziłem do ich pomysłów i wyrażanej radości z pokonania komuny, choć doprawdy nie wiem do dziś co to oznacza, to nikt nie podjął się mojej obrony i nikogo nie interesowało, że nie wypłacono nam pensji czy odpraw z tytułu zwolnienia. Teraz to wszyscy się martwią o ludzi w takich sytuacjach. Więc im przypominam, idźcie do tych co obalili tą komunę i wciąż głoszą chwałę zwycięstwa nad nią. Teraz łatwo do nich dotrzecie, bo między 13 a 20 grudnia będą aktywni w swietowaniu rocznic.

Zapyziały komuch?

Anuluj