Wybrany wątek opinii

Co w tym dziwnego że Hotel upadł ??? W tej wsi wszystko pada i w końcu i ona padnie !!!! Przykre ale prawdziwe !!! Taki mamy klimat polityczny w naszym, ,mieście“ !!!
Donald Zbawiciel (2020.12.09)
@Donald Zbawiciel - No, gdyby PIS tu rządził, to by nic nie upadło. To dlaczego cała Polska upada też?
(2020.12.09)
Pogadaj z wyborcami Pisu !!!!
(2020.12.09)
PiS nie ma wyborców, PiS ma wyznawców.
(2020.12.09)
To chyba dobrze. .(dla pisu).
(2020.12.09)
Ty upadłeś na łeb, otumaniony lewaku
(2020.12.09)
Powrót do komentarzy