Wybrany wątek opinii
Co w tym dziwnego że Hotel upadł ??? W tej wsi wszystko pada i w końcu i ona padnie !!!! Przykre ale prawdziwe !!! Taki mamy klimat polityczny w naszym, ,mieście“ !!!
Do moderacji
Odpowiedz
66
25
@Donald Zbawiciel - No, gdyby PIS tu rządził, to by nic nie upadło. To dlaczego cała Polska upada też?
Do moderacji
Odpowiedz
38
47
Pogadaj z wyborcami Pisu !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
26
9
PiS nie ma wyborców, PiS ma wyznawców.
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
To chyba dobrze. .(dla pisu).
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Ty upadłeś na łeb, otumaniony lewaku
Do moderacji
Odpowiedz
2
7