UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego właściciel ma być ukarany za to, że na jego teren wtargnęli obcy i naśmiecili. .. .. .to jakaś porażka. Straż miejską zlikwidować.
Co to za prawo?
Dlaczego właściciel ma być ukarany za to, że na jego teren wtargnęli obcy i naśmiecili. .. .. .to jakaś porażka. Straż miejską zlikwidować.
Co to za prawo?