UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego właściciel ma być ukarany za to, że na jego teren wtargnęli obcy i naśmiecili. .. .. .to jakaś porażka. Straż miejską zlikwidować.

Co to za prawo?

Anuluj