UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na pewno mieszkańcy tego domu to prawdziwi polscy katolicy i przyjęli by tych bezdomnych do pustego miejsca przy stole wigilijnym; )
tyujhi
na pewno mieszkańcy tego domu to prawdziwi polscy katolicy i przyjęli by tych bezdomnych do pustego miejsca przy stole wigilijnym; )
tyujhi