UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na pewno mieszkańcy tego domu to prawdziwi polscy katolicy i przyjęli by tych bezdomnych do pustego miejsca przy stole wigilijnym; )

tyujhi

Anuluj