UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda na to, że służby miejskiej są bezradna w takich okolicznościach. BRAWA DLA REDAKCJI !!!. Teraz wiem, że jesteście najbardziej skuteczni w rozwiązywaniu problemów mieszkańców miasta. Nasuwa się tylko jedno pytanie: Za co bierze kasę Policja i Straż Miejska ???

Kondek

Anuluj