UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląda na to, że służby miejskiej są bezradna w takich okolicznościach. BRAWA DLA REDAKCJI !!!. Teraz wiem, że jesteście najbardziej skuteczni w rozwiązywaniu problemów mieszkańców miasta. Nasuwa się tylko jedno pytanie: Za co bierze kasę Policja i Straż Miejska ???
Kondek