UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wygląda na to, że służby miejskiej są bezradna w takich okolicznościach. BRAWA DLA REDAKCJI !!!. Teraz wiem, że jesteście najbardziej skuteczni w rozwiązywaniu problemów mieszkańców miasta. Nasuwa się tylko jedno pytanie: Za co bierze kasę Policja i Straż Miejska ???
Kondek