A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@drwal34 - Spokojnie jest na Dębicy i Agricole
@prawdziwna patryjota - Nie znasz się widzę prawdziwy najprawdziwszy mieszka z mamusia która nigdy nie pracowała bo ma emeryturke po milicyjnym mężu ogląda tvn chodzi na strajki nie załatwionych spraw swojego pelowkiego obozu hipokryzji
piszesz nie na temat cos ci sie juz poprzestawialo
Od lat znad Jaru pochodziły "gagatki"elbląskiej, tak chłopaki jak dziewczyny. Tam zawsze były grupki "gangi", nie wiem czy jeszcze ktoś został, dziewczyny może kilka tak, faceci już za granicą, część po 40ce grubo
jaka milicja zujesz nie w tej epoce
Patologia elbląska
Wyrazy współczucia dla rodziny. Przeciez to był taki miły spokojny Pan a jakiś dupek który zapewne byl pod wpływem alkoholu i narkotykow pobił go. Nie wierzę. Jeszcze raz moje kondolencje.
Kochani ludzie będzie jeszcze gorzej strach będzie wyjść na ulicę, chcecie aby powrócił pokój i radość to zawołajcie do Boga, a nie żyjecie rzeczami doczesnymi gonicie za kasa po trupach. .Teraz czas się nawrócić zadbać o to co wieczne, a nie doczesne to wszystko przeminie, a po śmierci to od ciebie zależy gdzie się znajdziesz z Bogiem czy z niego przeciwnikiem diabłem i to nie jest żart. Zawołajcie do Chrystusa oddajcie mu swoje życie ochrzcijcie się na odpuszczenie grzechów, a w darze otrzymacie Ducha Świętego który wskaże wam drogę. Biblia to Boży drogowskaz dla naszego życia i przez czytanie mamy relacje z Bogiem. Nawróćcie się pokutujcie to co dziś jest przeminie będzie straszny ucisk rząd szykuje potworną niewolę ludzie będą umierać z barku opieki, ale z Chrystusem będziesz miał pokój co by się nie działo Chrystus zabezpieczy twoje życie. Zawołaj już dziś Boże zbaw mnie, bo jutro już może cię nie być nie odkładaj tego zaufaj Bogu, a On odmieni twoje życie. Niech was Bóg Błogosławi. Amen!
"Biblia to Boży drogowskaz"Jak tam w bibli było: Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach (Jezus Chrystus)– (ŁK 19,27), Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli – Księga Kapłańska (20,13). Żony, bądźcie uległe mężom swoim jak Panu, bo mąż jest głową żony, jak Chrystus Głową Kościoła, ciała, którego jest Zbawicielem. Ale jak Kościół podlega Chrystusowi, tak i żony mężom swoim we wszystkim – List do Efezjan (5,22-24). I jest tego więcej, twój drogowskaz śmierdzi kupą
Nie rozumiem naszego wymiary sprawiedliwości: sprawca wcześniej siedział w więzieniu, po wyjściu z niego pobił człowieka który zmarł i ponownie trafił do więzienia. Czyli co - za pierwszym razem czegoś nie zrozumiał? Naprawdę jestem za przywróceniem kary śmierci. Więzienie powinno być tylko raz, za drugim razem powinna być szubienica.