UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kochani ludzie będzie jeszcze gorzej strach będzie wyjść na ulicę, chcecie aby powrócił pokój i radość to zawołajcie do Boga, a nie żyjecie rzeczami doczesnymi gonicie za kasa po trupach. .Teraz czas się nawrócić zadbać o to co wieczne, a nie doczesne to wszystko przeminie, a po śmierci to od ciebie zależy gdzie się znajdziesz z Bogiem czy z niego przeciwnikiem diabłem i to nie jest żart. Zawołajcie do Chrystusa oddajcie mu swoje życie ochrzcijcie się na odpuszczenie grzechów, a w darze otrzymacie Ducha Świętego który wskaże wam drogę. Biblia to Boży drogowskaz dla naszego życia i przez czytanie mamy relacje z Bogiem. Nawróćcie się pokutujcie to co dziś jest przeminie będzie straszny ucisk rząd szykuje potworną niewolę ludzie będą umierać z barku opieki, ale z Chrystusem będziesz miał pokój co by się nie działo Chrystus zabezpieczy twoje życie. Zawołaj już dziś Boże zbaw mnie, bo jutro już może cię nie być nie odkładaj tego zaufaj Bogu, a On odmieni twoje życie. Niech was Bóg Błogosławi. Amen!