UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od lat znad Jaru pochodziły "gagatki"elbląskiej, tak chłopaki jak dziewczyny. Tam zawsze były grupki "gangi", nie wiem czy jeszcze ktoś został, dziewczyny może kilka tak, faceci już za granicą, część po 40ce grubo

80te