Wybrany wątek opinii

I to ma być spokojna dzielnica?
(2020.11.20)
a gdzie ty masz spokojna dzielnica mysl troche
drwal34 (2020.11.20)
@drwal34 - Spokojnie jest na Dębicy i Agricole
Judasz (2020.11.21)
Powrót do komentarzy