Wybrany wątek opinii

Od lat znad Jaru pochodziły "gagatki"elbląskiej, tak chłopaki jak dziewczyny. Tam zawsze były grupki "gangi", nie wiem czy jeszcze ktoś został, dziewczyny może kilka tak, faceci już za granicą, część po 40ce grubo
80te (2020.11.21)
@80te - Tak bylo w latach 90.Teraz jest spokój. To tylko jednostka patologiczna
Trr (2020.11.21)
Powrót do komentarzy