Wybrany wątek opinii
Od lat znad Jaru pochodziły "gagatki"elbląskiej, tak chłopaki jak dziewczyny. Tam zawsze były grupki "gangi", nie wiem czy jeszcze ktoś został, dziewczyny może kilka tak, faceci już za granicą, część po 40ce grubo
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@80te - Tak bylo w latach 90.Teraz jest spokój. To tylko jednostka patologiczna
Do moderacji
Odpowiedz
5
1