UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie rozumiem naszego wymiary sprawiedliwości: sprawca wcześniej siedział w więzieniu, po wyjściu z niego pobił człowieka który zmarł i ponownie trafił do więzienia. Czyli co - za pierwszym razem czegoś nie zrozumiał? Naprawdę jestem za przywróceniem kary śmierci. Więzienie powinno być tylko raz, za drugim razem powinna być szubienica.
111111111111