A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@80te - Tak bylo w latach 90.Teraz jest spokój. To tylko jednostka patologiczna
Akurat tak się składa że matka to bardzo dobra, uczciwa kobieta, która wszystkiego się chwytala żeby syna wyprowadzić na prostą. Brat również inteligentny, dobry, porządny człowiek. Niestety czasami w rodzinie zdarza się taki element
@Tak jest - Akurat tak się składa, że jego mama pracowala przez wiele lat więc chyba nie wiesz o czym piszesz.
@Opinia - oczywiście nie zgadzam się z tym ale takie jest prawo !!!!! oczywistych morderców powinno się utylizować i już a ue może siębujać !!!!!
@polak111-jeśli jesteś Polakiem, takim z krwi i kości, to jesteś też katolikiem. Piąte przykazanie Dekalogu mówi -nie zabijaj! Nie można, jak piszesz zutylizować człowieka, można go tylko zabić. Nie popieram czynu tego młodego człowieka, zasługuje na najsurowszą karę- ciężką i długą. trudną do zniesienia, a nie na oglądanie telewizji w ciepłej celi.
Mieszkam nad Jarem 11 lat. Ani razu nie widziałem tutaj dzielnicowego. Kiedyś za tych wrednych czasów kominstycznych, dzielnicowy codziennie był na dzielnicy i wiedział o każdym kto był w, ,odmiennym stanieu umysłu, ,.
Miał choroby współistniejące; )
Dozywocie tym bardziej ze to jest zabojca
Jacek J
@Olllllooo - Rodziców ma bardzo pracowitych i brata spoko, wstyd dla calej rodziny