UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od lat znad Jaru pochodziły "gagatki"elbląskiej, tak chłopaki jak dziewczyny. Tam zawsze były grupki "gangi", nie wiem czy jeszcze ktoś został, dziewczyny może kilka tak, faceci już za granicą, część po 40ce grubo
80te