A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czyli dozywocie, bo nie rokuje
Pewnie okaże się, że ma koronę i może wyjść za pięć lat maks. .. .
Taaa. .. bo ty wlasnie zrobiłeś aplikację i znasz kk na wylot, więc wiesz, jaki ma być wyrok, przeczytałeś akta i przesłuchałeś świadków. Sędzia z bożej łaski.
Ballada o Januszku
To się nazywa brak miłości, szacunku i empatii, przykre. .. szkoda starszego Pana. .. nie zasłużył sobie na to. ..
Jak był w jego wieku pewnie inne wartości prezentował
tak, tak oboje, a w razie rozwodu nagle to matka jest najważniejsza i dzieci są przy matce. Matka w głównym stopniu wychowuje dziecko, ojciec jest jako "dodatek". Gdy matka i ojciec mają inną wizję wychowania zawsze wygrywa matka - w innym wypadku ojciec jest oskarżany o znęcanie się psychiczne etc. Takie są realia, A to, że ojciec i matka powinni być na równi to masz rację.
Jacek jacek
Prawdziwny patryjota oglonda: TVPis, Tefał trfam i radyjo Ma Ryja słuha. Wszyństkie inne som lewackie i antypolskie!!!
wy w tej gazecie nie potraficie zklepac po ludzki kilku zdan, tylko powtarzacie kilka razy, ze gosciu zmarl w szpitalu, albo ze 34 latek go smiertelnie pobil, przeczytajcie choc raz ten belkot zanim go udostepnicie ludziom do czytania
To co to za praworządność ktorej bronia POwcy skoro taki gosc zamaist byc zutylizowany, chodzi na wolnosci? szok! przeciez takich powinno sie wieszac i przerabiac na pasze dla lisow. to jest gowno a nie czlowiek.