110
16.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ciekawski - taki mądry jesteś to skąd te 16 punktów
(2020.11.16)
@Wprowadzić_badania - też będziesz stary więc się zastanów
(2020.11.16)
spokojniej? l mógł pozabijać nie jedną istotę
xone (2020.11.16)
tylko ty mistrz kierownicy
(2020.11.16)
@Juliane - @Juliane, jestes pewnie "blondynkom"hahaha
Yut (2020.11.16)
Instruktor z lizakiem??
Ciekawski (2020.11.16)
Juliane widac ze nie masz pojecia o przepisach radze ci nie wsiadac za kolko
(2020.11.16)
Ludzie przeciez najnormalniejsza sprawa jest wlaczanie lewego kierunku na rondzie jezeli nie zjezdzasz na pierwszym zjezdzie tylko glab tego nie pojmie
(2020.11.16)
Wóaśnie tylko głąb nie pojmie że nie trzeba migać na rondzie w lewo
(2020.11.16)
@Ciekawski - Z lizakiem bo jest z utajnionej Ochotniczej Rezerwy. ..
(2020.11.16)