A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ciekawski - taki mądry jesteś to skąd te 16 punktów
@Wprowadzić_badania - też będziesz stary więc się zastanów
spokojniej?
l mógł pozabijać nie jedną istotę
tylko ty mistrz kierownicy
@Juliane - @Juliane, jestes pewnie "blondynkom"hahaha
Instruktor z lizakiem??
Juliane widac ze nie masz pojecia o przepisach radze ci nie wsiadac za kolko
Ludzie przeciez najnormalniejsza sprawa jest wlaczanie lewego kierunku na rondzie jezeli nie zjezdzasz na pierwszym zjezdzie tylko glab tego nie pojmie
Wóaśnie tylko głąb nie pojmie że nie trzeba migać na rondzie w lewo
@Ciekawski - Z lizakiem bo jest z utajnionej Ochotniczej Rezerwy. ..